Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Dominacja legionistów w Legia Tennis 10’s Cup

Sekcja tenisa Legii Warszawa wraz ze Strefą Ruchu Książenice po raz kolejny zorganizowała turniej w kategorii Tenis 10 – Legia Tennis 10’s Cup. Poziom nie zawiódł – młodzi tenisiści pokazali wiele świetnych zagrań i wysoki poziom sportowy. Doskonale zaprezentowali się w Książenicach reprezentanci Legii.

W kategorii czerwonej bezkonkurencyjna wśród dziewczynek okazała się Zuzia Mizak, a brązowy medal wywalczyła Amelia Adamska. Wśród chłopców nasze barwy reprezentowali tym razem: Staś Niewiadomski, Gucio Caban i Daniel Łoboda. Złoty medal wywalczył Maksymilian Górski, który pokonał Cezarego Niewiadomskiego.

W kategorii pomarańczowej rozgrywki zdominowała nasza zawodniczka Pola Zawiślańska, która w całym turnieju straciła zaledwie dwa gemy! Srebro powędrowało w ręce Antoniny Snochowskiej, a brąz do Olimpii Jagodzińskiej.

W tej samej kategorii wśród chłopców najlepszy był Victor Fletcher, który w finale pokonał Stanisława Łaskawca. Trzecie miejsce zajęli Julian Januchowski i Mateusz Matuszewski.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju i do zobaczenia niebawem!

Legia Tennis 10’s Cup

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.