Legia Warszawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Jako jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich na arenie międzynarodowej, stanowi także potęgę finansową i marketingowo-medialną wśród wszystkich polskich klubów sportowych.

Warsaw Sports Group to fundacja ściśle współpracująca z Legią Warszawą i odpowiedzialna za kontynuację wielosekcyjnej tradycji tego bardzo zasłużonego dla stolicy Klubu. W ramach współpracy z Legią Warszawa prowadzimy działalność Akademii Tenisowej, Akademii Hokejowej oraz Legia Fight Club. Jesteśmy także w kontakcie z innymi legijnymi sekcjami, jak Judo czy Akademia Piłkarska.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom Fundacja Warsaw Sports Group w ramach współpracy z Legią Warszawa zaprasza na praktyki uczniowskie dla uczniów techników o profilach ekonomicznych i studentów kierunków marketing, zarządzanie, ekonomia, administracja i pokrewnych w różnych sekcjach sportowych Legii.

Celem stażu jest pomoc w rozpoczęciu praktyki zawodowej poprzez możliwość nauki i zdobywanie doświadczenia w pracy w jednym z największych klubów sportowych w Polsce. Praktykanci poznają sposób funkcjonowania Klubu i jego sekcji sportowych, wspierają działanie oraz uczestniczą w jego rozwoju.

 

Stażyści praktykują przede wszystkim poprzez:

  • naukę funkcjonowania wybranej sekcji
  • uczestnictwo we wszystkich sprawach organizacyjnych biura (tworzenie dokumentacji, segregacja i archiwizacja dokumentów, pomoc w koordynacji funkcjonowania biura)
  • pomoc w tworzeniu nowych projektów oraz realizowaniu już istniejących
  • kontakt z klientem (koordynowanie płatności, kontakt mailowy oraz telefoniczny, dbanie o jakość obsługi klienta)

 

Wymagania:

  • status ucznia technikum o profilu ekonomicznym
  • status studenta na kierunkach marketing, zarządzanie, ekonomia, administracja i pokrewnych
  • gotowość i chęć do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
  • dokładność, dobra organizacja czasu pracy

 

W miarę nabywania umiejętności, samodzielna aktywność praktykantów będzie coraz większa. Jednak przez cały czas trwania stażu będą pozostawali pod opieką i superwizją doświadczonego pracownika.

Możliwość odbycia praktyk w Legii Warszawa to wyjątkowa propozycja dla wszystkich uczniów, umożliwiająca poznanie interesujących osób i budowanie już w młodym wieku potencjalnie ważnych znajomości. Praktyki w sekcjach klubowych Legii Warszawa zostaną w miarę możliwości dopasowane do Państwa wymogów na konkretnych kierunkach kształcenia. Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły i propozycje.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Dagmarą Sinkiewicz
tel. 518 447 518, e-mail: dagmara.sinkiewicz@sportsgroup.pl

 


Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

.

.

.

Go to top